Gulpack Hakkında

Gulpack Kurumsal Gulpack Hakkında

Hakkımızda

2008 yılında küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, 2014 yılında RYM makina adıyla firmalaşarak devam etti. 2022 yılında Kurumsallaşma çalışmaları ve global bir marka yaratma isteğiyle isim değişikliği yapma kararı verdik, bu şekilde Gulpack ismini aldık.

İstanbul Bayrampaşa'da yürüttüğümüz üretim faaliyetlerinde Makina İmalatı, Yatay Paketleme Makinası, Stick Şeker Makinası, Dik Dolum Makinası, Kolonyalı Mendil Makinası, Sıvı Dolum Makinası, Tekli Sargı Şeker Makinası, Çiftli Sargı Şeker Makinası, Zarf Tipi Paketleme Makinaları yer almaktadır.

Gulpack müşteri isteğine göre imal edilen "özel tasarım" makinalarda öne çıkmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak üretim yapan Gulpack ürünlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Yüksek kalite standartlarında seri imalat felsefesi ile üretim yapan Gulpack, üretime başladığı günden bu yana sürekli gelişim göstermiş, kalite ve teknoloji yatırımlarını sürdürmüştür.

Her zaman kalite, daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Gulpack, var olduğu müddetçe yenilik ve gelişmelerini sürdürecektir.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz paketleme makinaları ve geliştirdiğimiz paketleme çözüm önerileriyle müşterilerimizi hedeflerine taşıyan en doğru adres olmak ve paketleme makinaları alanındaki yerel ve global pazarlardaki mevcut öncü pozisyonumuzu devam ettirmektir.

Misyonumuz

Teknolojik değişim ve yenilikleri takip ederek, sürekli gelişim ve mükemmeliyeti temel alarak, yüksek kalite standartlarında paketleme makinalarını üretimi yapmak, her zaman ve her yerde müşterilerimize en uygun, en kaliteli, en ekonomik ve en doğru ürünleri sunmaktır.

Değerlerimiz

Müşterilerimiz velinimetimizdir. Dünyanın her yerindeki müşterilerimizin beklentilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetle karşılık verir, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimize değer yaratırız. Müşterilerimizin sesine kulak verir, proaktif bir yaklaşım ile müşterilerimize her zaman çözüm önerileri sunarız.

Daima "ilk ve tek seçenek" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. Ürün ve hizmet kalitesinde, müşterilerimizin gözünde ilk ve tek seçenek olmayı hedefleriz. Bu hedefe ulaşmak üzere müşterilerimizle yaşadığımız iş ilişkisinde yüksek memnuniyet ve kusursuz bir deneyim yaratmayı hedefleriz.

Üretimde kaliteye ve ürünlerimizde müşteri memnuniyetine önem veririz. Faaliyet gösterdiğimiz paketleme makinaları sektöründe yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eder, her zaman müşteri odaklı en son teknoloji ürünleri geliştiririz. Müşterilerimizi her zaman ve her koşulda memnun etmeyi hedefleriz.

Rekabet ederiz. Eğitimli, girişimci ruha sahip ve her türlü koşula adaptasyonu yüksek personelimizle değişimlere hızlı cevap verir, müşterilerimize en iyiyi rakiplerimizden önce biz sunarız. Girişimci ruhumuzla insiyatif ve sorumluluk alırız.

Dürüst çalışma ilkeleri ve üstün iş ahlakına uymak en temel sorumluluğumuzdur. Müşterilerimizle ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, anlayış ve iyi niyetle davranır, açık ve dürüst yaklaşımlar sergileriz. Adil rekabet eder, yasalara ve ahlak kurallarına daima uyarız. Verdiğimiz sözleri daima tutar, zamanında yerine getiririz. Türkiye ekonomisine karşı sorumluluklarımızı bilir ve buna uygun hareket ederiz.

WhatsApp
+90 543 374 0008
Ara
WhatsApp
Yol Tarifi