Nargile Tütün Paketleme Makinası

Gulpack Paketleme Makinaları Nargile Tütün Paketleme Makinası
Nargile Tütün Paketleme Makinası görselleri Nargile Tütün Paketleme Makinası görselleri
Teknik Özellikler
Makine Hızı: 80-100 adet/dakika/ Besleme Ünitesi, Ürün Ve Paket Boyuna Göre Değişiklik Gösterebilir
Elektronik Kontrol Sistemi: PLC Kontrollü (Panasonic) Servo Ve Sürücüleri (Shihlin) Asenkron Motor Ve Sürücüleri
Çene Sistemi: Döner Çene Sistemi (Radyal Hareketli) Giyotin Bıçak Yardımı İle Ambalaj Kesme
Paket Boyu Ayarı: Ekrandan Milimetrik Paket Boyu Ayarı
Paket Tipi: Yastık Paket
Ambalaj Özelliği: Laminasyonlu Alüminyum Ambalaj (Isı İle Yapışma Özelliği Olmalıdır.)
Ürünler: Nargile Tütünü
Garanti Süresi: 24 Ay
Katalog İndir
Paketleme Makinesi Videoları
14 Yıllık Tecrübeyle, En iyi Çözümler

Nargile Tütün Paketleme Makinası

Nargile Tütün Paketleme Makinası standart makinenin haricinde Paletli, Esktrüderli vb. çeşitli opsiyonları bulunmaktadır.

Ters Yatay Paketleme Makinesi çoklu ürün ve çizilmemesi gereken ürünler için uygundur. Standart Ters Yatay Paketleme Makinesi ürün ambalajın içerisine yerleştirilerek besleme gerçekleşir. Ambalajın üzerinde ürünü yerleştirmek için yardımcı çizgi yada logo olması gerekmektedir. Ambalajın içerisine yerleştirilen ürün yukarı konumda bulunan diskler yardımı ile ürünün sarma işlemi ve alt yapıştırması gerçekleşir. Disk grubundan alt yapıştırması gerçekleştirilerek geçen ürün çeneler yardımı ile ağız yapıştırmaları gerçekleştirilir ve ürün yastık paket şeklinde paketlenmiş olur. Paketlenmiş ürün konveyör yardımı ile koliye aktarılır. İsteğe göre sağ-sol koliye ürün sayımı yapılabilir.Ters Yatay Paketleme Makinesi gıda uygundur ve CE sertifikalıdır.

Paletli Ters Yatay Paketleme Makinası standart makine ile aynı özellikleri taşımaktadır. Ancak Standart makinenin besleme ünitesine ek olarak paletli besleme ünitesi entegre edilmektedir. Böylelikle makine baskısız ambalaj çalışabilmektedir.

Ekstrüderli Ters Yatay Paketleme Makinesi nargile tütünü ve oyun hamuru için özel imal edilmektedir. Standart Ters Yatay Paketleme Makinesinin besleme ünitesine ek olarak ekstrüder besleme ünitesi entegre edilir. Makinenin çalışma hızı ürüne göre değişiklik göstermektedir.

Müşteri Yorumları

WhatsApp
+90 543 374 0008
Ara
WhatsApp
Yol Tarifi