Dik Açılı Paketleme Makinası

Gulpack Paketleme Makinaları Dik Açılı Paketleme Makinası
Dik Açılı Paketleme Makinası görselleri Dik Açılı Paketleme Makinası görselleri Dik Açılı Paketleme Makinası görselleri Dik Açılı Paketleme Makinası görselleri
Teknik Özellikler
Makine Hızı: 30-50 adet/dakika/ Besleme Ünitesi, Ürün Ve Paket Boyuna Göre Değişiklik Gösterebilir.
Elektronik Kontrol Sistemi: PLC Kontrollü Servo Ve Sürücüleri Asenkron Motor Ve Sürücüleri
Çene Sistemi: Döner Çene Sistemi Giyotin Bıçak Yardımı İle Ambalaj Kesme
Paket Boyu Ayarı: Ekrandan Milimetrik Paket Boyu Ayarı
Paket Tipi: Yastık Paket
Ambalaj Özelliği: OPP/ Laminasyonlu OPP (Isı İle Yapışma Özelliği Olmalıdır.) Baskılı Ambalaj
Ürünler: Hırdavat Malzemeleri, Kapı Kulpu, Kelepçe vb.
Garanti Süresi: 24 Ay
Katalog İndir
Paketleme Makinesi Videoları
14 Yıllık Tecrübeyle, En iyi Çözümler

Dik Açılı Paketleme Makinası

Dik Açılı Paketleme Makinası Döner Tablalı, Konveyörlü ve Motion Control (3 Servolu) olmak üzere üç seçeneği bulunmaktadır. Dik Açılı Paketleme Makinesi ürün temasının olduğu yerler 304 kalite paslanmazdan imal edilmiştir, gıdaya uygundur. CE sertifikalıdır.

Döner tablalı model de besleme ünitesinde ki döner tabla haznelerine ürün yerleştirilir. Haznelerde ki ürün yaka boru sayesinde disk grubundan alt yapışması gerçekleşerek çene grubuna ulaşır. Disk grubundan geçen ürün çeneler yardımı ile ağız yapıştırmaları gerçekleşir ve yastık paket şeklini alır. Çıkış konveyörü ile birlikte koliye taşınır.

Konveyör beslemeli model de besleme ünitesinde ki konveyör bant haznelerine ürün yerleştirilir. Haznelerde ki ürün yaka boru sayesinde disk grubundan alt yapışması gerçekleşerek çene grubuna ulaşır. Disk grubundan geçen ürün çeneler yardımı ile ağız yapıştırmaları gerçekleşir ve yastık paket şeklini alır. Çıkış konveyörü ile birlikte koliye taşınır.

Motion Control (3 Servolu) Dik Açılı Paketleme Makinesi standart makine ile aynı özellikleri taşımaktadır. 3 Servolu makinede mekanik ayar gerekmemektedir. Paket boyu ve eksantrik ayarı dokunmatik ekran üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca çene koruma sistemi mevcuttur ve boş paket çıkarmamaktadır.

Müşteri Yorumları

WhatsApp
+90 543 374 0008
Ara
WhatsApp
Yol Tarifi