Otomatik Vida Paketleme Makinası

Gulpack Paketleme Makinaları Otomatik Vida Paketleme Makinası
Otomatik Vida Paketleme Makinası görselleri Otomatik Vida Paketleme Makinası görselleri Otomatik Vida Paketleme Makinası görselleri
Teknik Özellikler
Makine Hızı: 20-30 adet/dakika/ Besleme Ünitesi, Ürün Ve Paket Boyuna Göre Değişiklik Gösterebilir
Elektronik Kontrol Sistemi: PLC Kontrollü, Asenkron Motor Ve Sürücüleri
Çene Sistemi: Sabit Çene, Yatay Sıcak Çene Sistemi (Piston Hareketli), Dikey Sıcak Çene Sistemi (Piston Hareketli), Giyotin Tarak Bıçak Yardımı İle Ambalaj Kesme
Paket Boyu Ayarı: Ekrandan Milimetrik Paket Boyu Ayarı
Paket Tipi: Yastık Paket
Ambalaj Özelliği: OPP, Laminasyon+OPP (Isı İle Yapışma Özelliği Olmalıdır.) (Farklı Ambalaj Seçenekleri İçin İletişime Geçiniz.)
Ürünler: Vida, Dübel vb. Volumetrik çoklu ürünler
Garanti Süresi: 24 Ay
Katalog İndir
Paketleme Makinesi Videoları
14 Yıllık Tecrübeyle, En iyi Çözümler

Otomatik Vida Paketleme Makinası

Vida Paketleme Makinasına opsiyonel olarak otomatik besleme seçeneği mevcuttur.

Vida Paketleme Makinesinin besleme ünitesinde bulunan döner tablada ki haznelere vida/vidalar el ile yerleştirilir. Hazneden dökülen vidalar yaka boru yardımı ile alt yapışması gerçekleşir ve ürünler çene grubuna ulaşır. Alt yapışması gerçekleşen ürün çeneler yardımı ile ağız yapıştırmaları gerçekleşir ve yastık paket şeklini alır.

Otomatik besleme opsiyonlu makinede vibrasyona dökülen vidalar vibrasyon yardımı ile tek tek dizilir ve şarjör ünitesine transferi gerçekleşir. Şarjör ünitesinde dizilen vidalar istenilen adette, döner tablada ki haznelere dökülerek otomatik besleme işlemi gerçekleşmiş olur. Hazneden dökülen vidalar yaka boru yardımı ile alt yapışması gerçekleşir ve ürünler çene grubuna ulaşır. Alt yapışması gerçekleşen ürün çeneler yardımı ile ağız yapıştırmaları gerçekleşir ve yastık paket şeklini alır.

Müşteri Yorumları

WhatsApp
+90 543 374 0008
Ara
WhatsApp
Yol Tarifi