Maske Paketleme Makinası

Gulpack Paketleme Makinaları Maske Paketleme Makinası
Maske Paketleme Makinası görselleri Maske Paketleme Makinası görselleri Maske Paketleme Makinası görselleri Maske Paketleme Makinası görselleri Maske Paketleme Makinası görselleri
Teknik Özellikler
Makine Hızı: 30-90 adet/dakika/ Besleme Ünitesi, Ürün ve Paket Boyuna Göre Değişiklik Gösterebilir
Elektronik Kontrol Sistemi: PLC Kontrollü, Servo Ve Sürücüleri, Asenkron Motor Ve Sürücüleri
Çene Sistemi: Döner Çene Sistemi, Giyotin Bıçak Yardımı İle Ambalaj Kesme
Paket Boyu Ayarı: Ekrandan Milimetrik Paket Boyu Ayarı
Paket Tipi: Yastık Paket
Ambalaj Özelliği: OPP, Laminasyon+OPP (Isı İle Yapışma Özelliği Olmalıdır.) Baskılı Ambalaj, Renk Fotoselli
Ürünler: Cerrahi Maske, N95 Maske vb.
Garanti Süresi: 24 Ay
Katalog İndir

Maske Paketleme Makinası

Maske Paketleme Makinası (Standart 1 servolu), Motion Control (3 Servolu) ve Otomatik besleme opsiyonları bulunmaktadır.

Standart Yatay Paketleme Makinesinde besleme ünitesinde bulunan paletlerin arasına yerleştirilen ürün palet yardımı ile ambalajın içine girer ve ambalajın ürünü sarma işlemi gerçekleşir. Ürünün sarma işlemi gerçekleştikten sonra diskler yardımı ile ambalajın alt yapıştırma işlemi gerçekleşir. Disk grubundan alt yapıştırması gerçekleştirilerek geçen ürün çeneler yardımı ile ağız yapıştırmaları gerçekleştirilir ve ürün yastık paket şeklinde paketlenmiş olur. Paketlenmiş ürün konveyör yardımı ile koliye aktarılır. İsteğe göre sağ-sol koliye ürün sayımı yapılabilir. Yatay paketleme makinesi gıdaya uygundur ve CE sertifikalıdır.

3 Servolu Yatay Paketleme Makinesi standart makine ile aynı özellikleri taşımaktadır. 3 Servolu makinede mekanik ayar gerekmemektedir. Paket boyu, ürün yeri ayarı ve eksantrik ayarı dokunmatik ekran üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca çene koruma sistemi mevcuttur ve boş paket çıkarmamaktadır.

Otomatik besleme opsiyonlu makine standart makineden farklı olarak besleme ünitesine otomatik besleme sistemi entegre edilir. Otomatik besleme sistemi ürüne göre değişiklik göstermektedir, ürüne özel imal edilmektedir Yatay paketleme makinesinde yastık paket şeklinde paket yapılır. Yastık paket 3 kenar yapıştırma olarak da bilinmektedir. Yüksek hızlarda çalışma imkanı ve az film maliyeti sebebiyle en popüler paket şeklidir. Saf OPP, Laminasyonlu OPP+OPP, OPP+CPP, OPP+PE gibi ambalaj çeşitleri için uygundur.

Yatay paketleme makinesi tekli ve çoklu ürünlerin paketlenmesine olanak sağlar. Maske, ekmek, kek, kurabiye, waffle, şekerpare, lokum, kulp, boru kelepçesi, mobilya aksesuarı, boya rulosu, oyun hamuru, oyun kartı, elektrik malzemesi vb. ürünleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde paketlenmesine olanak sağlar. Gıda, mobilya, hırdavat, elektrik, sanayi, kozmetik ve sağlık sektörü gibi birçok sektöre hitap etmektedir.

Müşteri Yorumları

WhatsApp
+90 543 374 0008
Ara
WhatsApp
Yol Tarifi